Jesteśmy w szoku. Nie dlatego, że trzecia część wielkiego hitu pojawi się w naszym kraju w rodzimej wersji językowej. Przywykliśmy, że ostatnimi czasy dostajemy hity na Playstation 3 w pełnej, polskiej wersji językowej. Już niedługo zagramy w Uncharted 2 gdzie w rolę Nathana Drake'a wcieli się Jarosław Boberek. Dziś jednak mamy dla was prawdziwą bombę. Jeśli tak jak my z niecierpliwością czekacie na premierę God of War III to możemy poinformować, że w rolę Kratosa wcieli się sam Bogusław Linda. Takie informacje pojawiły się na trwającej właśnie w Warszawie konferencji Sony „Lokalizacje 2.0” Czy trzeba dodawać coś jeszcze? Natomiast w roli Herkulesa usłyszymy Michała Żebrowskiego.

To nie wszystko. W grze Jak and Daxter: The Lost Frontier usłyszymy w roli Daxtera Cezarego Pazurę.

Mamy też wieść z odrobinę innej beczki – trwają prace nad lokalizacją XMB (CrossMediaBar) Playstation 3. Już niedługo (listopad) Playstation 3 będzie w pełni biało-czerwona!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Mam mieszane uczucia. Linda jest znakomitym aktorem i to, że wczuje się na maxa w Kratosa, jestem spokojny w 100%. Chodzi mi o głos Bogusia. Nie jest on tak mroczny i mocny jak głosy anglojęzycznego Kratosa. Ale z drugiej strony nie przychodzi mi na myśl żaden lepszy aktor (tzn. z mocniejszym głosem). Chodzi mi o to, że nie wyobrażam sobie narazie głosu Lindy, który krzyczy tak jak na początku pierwszej części Kratos na statku, wołając atene (na pełnej k$#@%!). Olbrychski na Zeusa! To byłoby dobre ;)A co do Daxtera – Cezary Cezary jak najbardziej mi pasuje. Tylko niech nie powiela ‚shyshuni’.

  2. @RashemenHahaha, tak ten ;D. Choć my go raczej wolimy pamiętać z Psów 1 i 2 czy chociażby z Sary. Jemu na nagrobku napiszą „tu leży Franc Maurer”. 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here