Dziś w sieci znaleźliśmy całkiem ciekawego newsa. Jest nim lista wszystkich rodzajów uzbrojenia jakie pojawią się w piątej odsłonie Call of Duty. Dołączono do niej również spis perków-specjalnych umiejętności, które wykorzystamy w rozgrywce multiplayer. Lista ta póki co nie jest jeszcze oficjalna, ale przynajmniej część umiejętności została wymieniona przez twórców ze studia Treyarch czy odnaleziono je w magazynach branżowych. Zaznaczone przez nas kursywą umiejętności już na pewno znajdą się w grze. Podobnie jest z bronią. I tu lista nie jest jeszcze oficjalna, ale kilka jej typów da się odszukać na już opublikowanych grafikach z World at War. Zobaczcie więc co konkretnie znajdziemy w grze.

Broń:

USA

M1A1 Thompson
M1A1 Carbine
M1 Garand
Trench Shotgun
Browning Automatic Rifle (B.A.R)
M1903 Springfield
M1903 Springfield Scoped
M2 Flamethrower
M1911 (Colt 45)
Bagnet
M9 Bazooka
Browning M1919A6
M2 Machine Gun
MK2 Frag Grenade
Smoke Grenade
Satchel Charges
Mines

ZSRR

TT-33
Mosin Nagant
Mosin Nagant Scoped
PPSH (71 round Drum Magazine)
PPSH (31 round Banana Magazine)
Bagnet
RGD-33

Niemcy

P08 Luger
Kar98
Kar98 scoped
MP44
MP40
MG42
MG34
Nóż
Stielhand granate

Japonia

Nambu 14
Arisaka Type 99
Type 100 Submachine gun
Bagnet
Katana
Kiska Grenade

Zjednoczone Królestwo

Sten

Perki

Juggernaut
Sleight of Hand
Extreme Conditioning
Martyrdom
Steady Aim
Bandoleer
Iron Lungs
Stopping Power
Deep Impact
Sonic Boom
Last Stand
Monkey
Frogman
Play Dead
Crouch Sprinter
Banzai

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. No, innych perków niż z CoD4, raczej nie wymyślą i siłą rzeczy muszą niektóre przynajmniej zaczerpnąć z „czwórki”. Ale, jeśli chodzi o broń. . . Dlaczego takie ubogie uzbrojenie wszystkich stron oprócz Amerykanów? Niemcy nie mają Gewehrów43? A PPS i SWT Tokarev? Moim zdaniem za wiele rodzajów broni dla Jankesów, za mało dla reszty. Gdzie shotguny? A CKM’y – tylko dla Amerykanów i Niemców? No, ale dowiedzieliśmy się, że będzie armia brytyjska. Pewnie jeden, nieznaczący epizod, ale zawsze. . . Ważne, czy w MP będzie możliwość gry Brytyjczykami. Jeśli tak, to może PIAT’y?No, ale skończę z narzekaniem. Może dodadzą, może nie, ale i tak zanosi się na bardzo dobrą grę.

  2. Matix – pamiętaj, że to nie musi być ostateczna, zamknięta lista. Myślę, że coś mogą do niej jeszcze dołożyć. Może jednak być i tak, że wskazuje ona długość poszczególnych części kampanii jak sam słusznie zauważyłeś. Hamburgerami pogramy najdłużej, to i sprzętu mają najwięcej.

  3. Tak, przed chwilą przeczytałem na IGN, że na Berlin przypadają 3 „etapy”. Raczej wszystkie rozegramy Rosjanami, więc wychodzi na to, że będą jeszcze epizody poprzedzające atak na stolicę Niemiec. Poza tym, moglibyście podać funkcje perków. Monkey na przykład, służy do wspinania się na drzewa, Frogman do szybszego pływania, a Play Dead do udawania martwych (!). Funkcje nowych perków podane są na GameFaqs. com, jeśli mogę wspomnieć. ;)A przed chwilą doczytałem, w tymże samym temacie o perkach do pojazdów. Nie wiem, czy to potwierdzone, ale lista i funkcje są.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here