Z tej wiadomości ucieszą się posiadacze PlayStation 3. To właśnie ich bowiem wspomniany koncern potraktował jak konsumentów drugiej kategorii, do tej pory nie wydając na ich konsoli Alone in the Dark. Inna sprawa, że fani sprzętu od Sony chyba nie mają czego żałować, bowiem AitD zyskało sobie niezbyt chlubną opinię jednego z największych zawodów w tym roku. Czy faktycznie Samotny w Ciemności jest aż tak słaby, osoby grające na PS3 ostatecznie przekonają się już 14 listopada. Warto jednak nadmienić, że w zamian za to, ile naczekały się one na tę nieszczególnie udaną grę od Atari, znajdzie się w niej odrobinę dodatkowej zawartości. Ponadto piąty Alone in the Dark ma również zostać pozbawiony części irytujących błędów, być może więc warto było przecierpieć te kilka dodatkowych miesięcy, by dostać bardziej dopracowany produkt.

21. listopada to z kolei dzień, który w kalendarzu zaznaczyć powinni sobie PC-towcy. Wtedy właśnie na półki sklepowe trafią przeznaczone dla ich ulubionej platformy kopie Legendary. Póki co jednak gra ta nie zbiera jakichś oszałamiająco wysokich ocen, więc może zamiast nią, warto zainteresować się dodatkiem do Neverwinter Nights 2, zatytułowanym Storm of Zehir. Osoby, które lubią świat Zapomnianych Krain lub po prostu podobała im się podstawowa wersja NWN2, z całą pewnością przyjmą tę premierę z otwartymi ramionami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. W AitD nie warto zagrac. Przynajmniej na PC i szczegolie w Polska wersje jezykowa. . . tragiczne sterowanie i beznadziejny dubbing potrafi odstraszyc juz w pierwszych minutach gry. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here