Twórcy Baldur's Gate: Dark Alliance (Snowblind Studios) szykują dla nas nową grę z serii Władca Pierścieni. Otrzymała ona podtytuł War in the North i jest produkcją z gatunku action-RPG. Posiadacze pecetów i konsol Xbox 360 oraz Playstation 3 powinni ją móc nabyć w przyszłym roku.

W chwili obecnej o dziele tym wiemy tylko tyle, że zobaczymy w nim najmniej znane części Śródziemia i mniej znanych bohaterów ze świata stworzonego przez Tolkiena. Sama rozgrywka oprócz trybu single player skoncentruje się także na zabawie online oraz współpracy w trybie co-op (dla trzech osób). Ludzie z Snowblind Studios obiecują ponadto, że gracz będzie miał duży wpływ na rozwój swojego bohatera. Obejmie on możliwość modyfikowania wyglądu postaci, jej umiejętności oraz broni. Wiemy również, że wcielić możemy się w elfa, krasnoluda albo człowieka.

Oficjalne informacje na tym się kończą. Pod treścią tej wiadomości znajdziecie natomiast pierwszy materiał filmowy z tej produkcji. Dajcie nam znać czy się wam spodobał.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here