INFORMACJA PRASOWA

W tym czasie do eventu zapisało się 26 najlepszych polskich graczy, a wśród nich wicemistrz Europy NFS ProStreet oraz podwójny Mistrz Polski, Krzysztof „Chris” Sojka. Już samo to gwarantuje niesamowite emocje oraz pojedynki stojące na najwyższym poziomie, których niewątpliwie doświadczymy podczas trwania Pucharu.

Zapisy dobiegły końca i przyszła pora na dalsze kroki w organizacji turnieju. A mianowicie już dnia dzisiejszego odbędzie się historyczne losowanie grup do Pucharu Polski NFS ProStreet na antenie telewizji internetowej HeadShot. Relacja z losowania będzie miała miejsce punktualnie o 19, a poprowadzą ją dla Was Jakub „panish” Putała oraz Piotr „smender” Smuda.

Strona HeadShot TV

Choć w tym roku liczba zapisanych gladiatorów szos nie robi aż tak wielkiego wrażenia, to na sponsorów i nagrody nie można narzekać. Electronic Arts Polska, główny patron Pucharu, ufundował 2 000 zł do podziału między trzech najlepszych, a SteelSeries przekazał dla zwycięzców słuchawki 3H, 4H i 5H v2, mysz IKARI Optical oraz cztery podkładki QcK. Jak widać, Puchar Polski jest to najatrakcyjniejszy pod względem nagród gotówkowych polski turniej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here