Japoński Capcom postanowił powiedzieć kilka słów na temat Lost Planet 2, które zapowiedziano (po raz kolejny) parę dni temu. Okazuje się, że platformą docelową dla tej produkcji jest Xbox 360. O konwersji tego tytułu na inne platformy nie powiedziano jeszcze ani słowa. Czy to oznacza, że gra pozostanie tytułem na wyłączność na konsoli Microsoftu? Wydaje nam się, że nie, choć fakty póki co mówią co innego.

A co jeszcze powiedzieli pracownicy japońskiej firmy? Warto wspomnieć o trybie co-op dla czterech graczy, większej ilości potworów do odstrzelenia, bardziej złożonej zabawie „kotwicą” i „całym wachlarzu nowych działań, ruchów, które możemy wykonać”. Mówi się też (ale bez konkretów) o zwalających z nóg i bardzo rozbudowanych trybach multiplayer.

Sama gra rozpoczyna się dziesięć lat po wydarzeniach, których byliśmy świadkami w jej pierwszej części. W Lost Planet 2 nie wcielimy się w Wayne'a Holdena. Zamiast tego pokierujemy własnoręcznie stworzonym śnieżnym piratem.

Na kolejne wieści o nowym dziele Capcomu musimy poczekać kilka tygodni albo nawet miesięcy. Odsyłamy was więc do naszej galerii, w której znajdziecie świeżutkie fotki z gry. Zdjęcia za kilka chwil pojawią się obok tego newsa. Już teraz możecie natomiast rzucić okiem na pierwszy materiał filmowy z tej produkcji. Znajdziecie go tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. A niby dlaczego nie? Pierwsza część zagościła także na chlebaku, wiec nie widzę powodu, dla którego LP2 nie pojawiło się prędzej czy później na czarnuli.

  2. Zagościła na chlebaku, ale poślizg był chyba trochę zbyt duży. Ja tam się cieszę z nowego exclusiva. Mam nadzieję, że to znak! Że niebawem nadejdzie fala większych „zapowiedzi” gier. W końcu MS nigdy nie zawodzi, jeżeli chodzi o niespodzianki i gry :].

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here