O ile dobrze pamiętam to pierwszy Lost Planet, wydany pierwotnie na konsolę Xbox 360 nie bardzo przypadł mi do gustu. Owszem oprawa wizualna była bardzo dobra, ale irytowało mnie, że gracz musiał cały czas pilnować tej przeklętej energii termicznej, która odliczała czas do naszego „zejścia”. Poza tym na konsoli Microsoftu królował wtedy pierwszy Gears of War i przedkładałem przygody Marcusa Fenixa nad perypetie na mroźnej planecie E.D.N 3. Mimo to z zaciekawieniem obejrzałem poniższy materiał wideo i muszę przyznać, że LP 2 prezentuje się nad wyraz przyzwoicie. Dużo akcji, ciekawi przeciwnicy, ogromne stwory (to już było i w jedynce). Grać, nie umierać. Gorąco polecam rzucić okiem na drugie wideo. Walka z przerośniętym robalem z rogami(?) to jest to!

Druga odsłona Lost Planet pojawi się na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i Playstation 3. Capcom obiecał, że wersja demonstracyjna programu pojawi się w okolicach targów E3. A więc w czerwcu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Fakt, choć miłośnikiem strzelanek nie jestem, oprawa graficzna podoba mi się dużo bardziej niż ta z jedynki. W końcu brak niekończącej się nudnej bieli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here