Współzałożyciel BioWare, Ray Muzyka, zdradził w ostatnio udzielonym wywiadzie, że George Lucas będzie w pewien sposób kontrolował powstawanie Star Wars: The Old Republic. „Nie pokazałem mu gry osobiście, jeszcze nie” – przyznał twórca. – „Ale wiem, że trzyma rękę na pulsie i dba o wszystko, co dzieje się w LucasArts. Wiem, że jest „zamieszany” w produkcję„.

Muzyka zdradził przy okazji, że nie wie, co sądzi Lucas na temat zaprezentowanego na E3 zwiastuna. Nie jest pewien, czy reżyser widział go. Dla przypomnienia prezentujemy wspomniany trailer poniżej:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Na miejscu BioWare nie dopuszczałbym Lucasa na 50 km do ich produkcji bo jeszcze wymusi na nich umieszczenie w grze ewoków albo jakiś innych jar-jar-ów.

  2. Z ust mi to wyjałeś:)Dopuszczenie Lucasa do gry nie może przynieść nic dobrego – ten facet od czasu Powrót jedi dziecinnieje a wraz z nim zawartość jego filmów (patrz nowa trylogia). O ile wierze w Bioware, że potrafia zrobić grę z mrocznym klimatem dla dojrzałego odbiorcy to przy „niedajboże” udziale Lucasa plan ten spali na panewce.

  3. Hurra będą Gungany i mali chłopcy o mentalności dupka, których się powinno przełożyć przez kolano i przyrżnąć pasem. Będą infantylne dialogi i miśki! Koniec z klimatem SW by Bioware witaj machino marketingowa Lucasa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here