Znowu minął tydzień. W redakcji cisza i spokój. Ja powoli wychodzę z paskudnego choróbska i z niecierpliwości czekam na święta. To trochę paradoksalne, ponieważ nie jestem człowiekiem wierzącym, ale i tak zawsze uwielbiałem święta Bożego Narodzenia. Nie wyobrażam sobie braku tradycyjnej Wigilii 24 grudnia i całej tej tradycji przez duże „T”. Kiedy kilka lat temu zdarzyło mi się spędzić święta bardzo daleko od domu – na innym kontynencie to po prostu nie czułem tej atmosfery, która towarzyszy mi zawsze pod koniec grudnia. Choć – przyznam to szczerze – temperatura w okolicach 35+ stopni Celsjusza i walenie w (chyba?) tam-tamy przez tubylców mogła nieco wpłynąć na mój osąd. Tak więc nadal uwielbiam święta. Owszem nie mają już tej „magicznej” atmosfery kiedy patrzyło się na nie oczami małego dziecka, ale i tak lubię je spędzać w rodzinnej atmosferze. Nigdy więcej żadnych wojaży w egzotyczne zakątki! Już nawet przeżyję filmy z Kevinem i inne „żelazne” świąteczne filmidła. A wy? Jak obchodzicie święta? Wiemy już, że niektórzy z Was zostali zagonieni do pracy. Oj Wikingowie! Trzeba się postawić białogłowie bo weźmie pod obcas i koniec! No, ale wróćmy do wydarzeń tygodnia.

Na początek z grubej rury. Pisaliśmy, że Electronic Arts oficjalnie zapowiedziało grę Dante's Inferno. Mogliśmy także obejrzeć filmowy zwiastun tej produkcji. Znamy także wymagania sprzętowe gry F.E.A.R 2: Project Origin. Mała Alma będzie raczej łaskawa dla naszych pecetów. Nic jednak nie przebije emocji związanych z drugą odsłoną Mafii. Prezentowaliśmy nowy materiał wideo i byliśmy przez kilka chwil w raju wszystkich graczy! Wiemy także, iż GTA: Chinatown Wars na Nintendo DS. zadebiutuje już w marcu. Ogromne poruszenie wywołała też Lista Gier Zakazanych pewnej amerykańskiej pani prokurator. Chyba zaczniemy tęsknić za Jackiem Thompsonem. Ten był przynajmniej zabawny.

Nic nie przebiło jednak wieści o planach produkcji filmu na motywach gry MMO Second Life. A skoro już jesteśmy przy sieciowej rozrywce to tutaj dowiecie się więcej o beta testach Age of Conan PL. Fani zombiaków z pewnością rzucili okiem na dwa materiały wideo z Resident Evil 5. Nie zapominajcie też, że gry są zbyt skomplikowane. Tak mówi szef EA.

Na zakończenie „luźnych gatek”… to jest gadek. mamy dla was ciekawe wideo. Takiego komputera jeszcze nie widzieliśmy. Ach ten Apple! Polowanie na nosorożca (trening) przeprowadzone przez pracowników japońskiego ZOO również może być emocjonujące!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Jak obchodzicie święta? Wiemy już, że niektórzy z Was zostali zagonieni do pracy.

    Ha a ja się byczę co najwyżej odkurzę i wytrzepię dywany i tyle czekam na Gwiazdkę!!! Japoński Nosorożec rotfl 🙂 http://www.youtube. com/watch?v=mGxde2a2_iQ&feature=related a wiedzieliście że Spiderman ma robota jak Power Rangers 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here