Firma 2K Games po raz kolejny pozytywnie zaskakuje w temacie tytułowej gry. Jej przedstawiciele zdradzili właśnie, że Mafia 2 obsługiwać będzie technologie PhysX i 3D Vision. Na dodatek moc tej pierwszej poczują nie tylko posiadacze pecetów, ale i konsol Playstation 3 i Xbox 360.

Wydawca zaznacza jednak, że na komputerach osobistych doczekamy się „całkowitej integracji” PhysX. W korporacyjnej nowomowie oznacza to zapewne, że na pecetach technologia ta będzie po prostu wyglądała lepiej. Na dodatek „blaszaki” obsługiwać będą system APEX odpowiedzialny za efekty cząsteczkowe i symulację ruchu tkanin. Komu jeszcze mało, tego na pewno ucieszy informacja mówiąca o tym, że – znów na pecetach – Mafia 2 korzystać będzie z technologii 3D Vision od Nvidii. Oficjalnie przyznajemy, że wiadomość ta bardzo nas ucieszyła. Was na pewno ucieszą natomiast świeżutkie fotki z gry, na których widać fruwające odłamki i ludzi.

Najnowsze grafiki z Mafia 2 zobaczycie obok tej wiadomości. Tutaj znajdziecie natomiast zapowiedź gry autorstwa Mateusza Kandefera. Gorąco ją polecamy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here