Dzisiaj na Valhalli pojawia się tekst dla prawdziwych mężczyzn. Jan Stojke udowadnia, że rozmiar (wbrew obiegowej opinii) ma znaczenie. Przed wami recenzja Ratchet & Clank: Size Matters na PSP.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Grałem w tę pozycję na PSPeku. Duża dawka humoru. Gra przyciągnęła mnie na kilka dni do kosolki. Choć w grze czegoś takiego jak fabuła nie dojrzymy, jednak oferuje to co tygrysy lubią najbardziej – rozpierduchę. Grafika świetna, oprawa audio nie zawodzi, a gameplay to (jak zwykle) popis panów i pań z Insomniac. Mimo, że mam swoje lata, a gra wygląda dziecinnie jest według mnie świetną pozycją dla każdego(małych i dużych :D).

  2. każdego miesiąca sobie obiecuję, że już, już kupię PSP. Chyba muszę się zmotywować i najpierw nazbierać gier. To, God of War i wtedy już nie będę miał wyjścia 😉

  3. Możesz mi wierzyć, że warto zainwestować w kieszonsolkę. Jest dużo solidnych tutułów czego dowodem jest chociażby God of War, albo Syphon Filter(obie częsci). W tej drugiej jest prześwietny tryb multiplayer(polecam). Na PSPeku można pograć dosłownie wszędzie. Obawiam się tylko jednego, że niektórzy developerzy odwrócą się od PSP z powodu piractwa. Niektórzy już to zrobili, ale jestem dobrej myśli, że wszystko będzie dobrze. Co do God of War to pozycja obowiązkowa. Popatrzysz tylko na okładkę, a oczekiwana motywacja pojawi się w mgnieniu oka. 😉 Miłego grania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here