Agresor i tyran czy mąż stanu, świetny przywódca i równie genialny strateg? Ocena działań Napoleona pozostaje kwestią sporną, tymczasem już wkrótce na rynku zadebiutuje produkcja, w której wcielimy się w tą postać. Zapraszamy do lektury naszej zapowiedzi Napoleon: Total War, którą przygotował Katmay.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

 1. w N: TW znajdziemy 322 nowe jednostki. Każda z nich posiada tym razem wyjątkowe cechy.

  Jakos ciezko mi w to uwierzyc. . .

  Kolejną nowością, a w zasadzie ulepszeniem będzie „aura dowódcy”, którą otrzymają generałowie. Gra pokazywać będzie pewien obszar wokół takiej jednostki. Znajdujące się wewnątrz niego oddziały otrzymają bonusy do swych współczynników. Pozwoli im to chociażby dłużej walczyć zanim ich morale osłabnie na tyle, że uciekną z pola bitwy.

  Toz cos podobnego jest w TW od Shoguna, tylko ze obszaru nie widac.

  Każdy z nich posiadać będzie wyjątkowe cechy mówiące, iż jest on postacią idealnie nadającą się do obrony miasta czy przeprowadzania szybkich ataków. Creative Assembly zapowiedziało też, że na liście znajdziemy postaci będące tchórzami czy alkoholikami.

  Czy nie na tym samym polega system tzw. character traits?

  Na pewno ucieszy nas też wieść o tym, że choć oprawa graficzna Napoleona zostanie ulepszona, to wymagania sprzętowe gry pozostaną takie same jak w przypadku Empire: Total War.

  No to juz jest bajka jakas. ;)Niestety nie gralem w Empire, ale wydaje mi sie, ze te zapowiadane „ulepszenia” juz dawno w serii sa obecne. Reszta zmian ciekawie sie zapowiada, oby sie udalo 😉

 2. Hm. Jak dla mnie to połowa informacji zawartych w zapowiedzi okaże się czczym gadaniem, co i tak nie zmienia faktu, że Napoleon: Total War będzie grą, przy której spędzę kolejnych kilkadziesiąt, a może nawet i kilkaset, godzin wspaniałej zabawy. I tak przy okazji, wspomniane „nowości” to nic innego jak stare patenty pod nowym nazewnictwem 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here