Gears of War 2 to kontynuacja świetnej strzelanki, która na Xboksa 360 trafiła w 2006-tym roku, walnie przyczyniając się do sukcesu tejże konsoli. Pierwsza część „Trybów Wojny” znalazła sobie przeszło 5 milionów nabywców. Wszystko wskazuje na to, że sequel powinien spokojnie poradzić sobie z osiągnięciem jeszcze lepszego rezultatu.

Druga część przygód Marcusa Fenixa i Doma Santiago w świecie opanowanym przez tajemniczą rasę Locustów, na sklepowe półki trafiła w piątek 7-go listopada. Tylko w dniu premiery zdążyło rozejść się więcej niż 2 miliony egzemplarzy gry. Sami Amerykanie przygarnęli około dwóch trzecich z tej liczby.

W ciągu pierwszego tygodnia od momentu premiery, inny marketingowy hit Microsoftu, Halo 3, osiągnął jeszcze lepszy rezultat – blisko 4 miliony sprzedanych sztuk. Dla nowych Gearsów jednak „pierwszy tydzień” oznaczał zaledwie weekend. Przewiduje się, że w ciągu najbliższych siedmiu dni GoW 2 zbliży się do rezultatu osiągniętego przez ostatnią część perypetii Master Chiefa, znajdując sobie 3.5 miliona nabywców.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Poczekam jeszcze na wersję PC. Nie ma co się oszukiwać. Wyjdzie pewnie za rok czy półtora z kilkoma epizodzikami. Oby tylko konwersji nie robili Polacy jak to było z Geras of War i People can fly.

    • Poczekam jeszcze na wersję PC. Nie ma co się oszukiwać. Wyjdzie pewnie za rok czy półtora z kilkoma epizodzikami. Oby tylko konwersji nie robili Polacy jak to było z Geras of War i People can fly.

      czyżby zła konwersja im wyszła?ja od poniedziałku ciesze się własną kopią Gears Of War 2. Gra się przednio, zwłaszcza w cooperative.

  2. O co chodzi z tą konwersją jedynki? Grałem na angielskojęzycznej „kopii zapasowej”, tydzień później zakupiłem polską EK i jakoś problemów nie stwierdziłem. . . Według mnie PCF popisali się konwersją bo naprawdę gra prezentowała się nie mniej imponująco niż na X0.

  3. Chodzi mi o to, że gra jest niestabilna i nie tak dobrze wykończona jak wersja na x360, bo wiadomo, że Epic najlepiej swój silnik wykorzystuje. Przy okazji mógłby mi ktoś wytłumaczyć za co dostałem negatywa od thenightmar? Wsypali ci piasek z piaskownicy do spodni, że się tak wściekasz? Pójdź fanboy’u do swojego x’a i wróć kiedy będziesz w stanie rozmawiać z innymi ludźmi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here