Naprawdę dosyć już tego epatowania „ sami wiecie czym” w cosplayach. Gry to zabawa, a nie silikonowe biusty. Koniec! Nie będzie żadnej Marie-Claude Bourbonnais, która ostatnio wcieliła się w jedną z postaci z gry Mortal Kombat: Deadly Alliance, ani Yayi Chan w… powiedzmy, że stroju bojowym Christie z gry Dead or Alive. O nie! Dziś będzie coś naprawdę słodkiego do obrzydliwości. Co hydraulik Mario robi ze swoją słodką księżniczką, kiedy ta nie jest w tarapatach za sprawą wrednego Koopy? Oczywiście wyruszają na majowy piknik. Przed wami cosplayowa galeria księżniczki Brzoskwinki i Mariana. Cóż za sielanka. Okropieństwo.

W postać księżniczki wcieliła się Jenni Källberg, a autorem zdjęć pochodzących z witryny http://pixelninja.se jest Rikard B.

Jako bonus materiał wideo Mega64. Tym razem Super Mario Bros. 3 na żywo.

Mario na majówce 1
Mario na majówce 2
Mario na majówce 3
Mario na majówce 4
Mario na majówce 5
Mario na majówce 6
Mario na majówce 7
Mario na majówce 8
Mario na majówce 9
Mario na majówce 10
Mario na majówce 11
Mario na majówce 12

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Mario wygląda tak, że w parku na majówce zostałby natychmiast aresztowany za nagabywanie ;)Właśnie doczłapałem do domciu z grila tak jak wcześniej na forum pisałem. Kurcze noce są jeszcze chłodne. Skoro kozplej nie jest tym razme 18+ to w takim razie zobaczcie alternatywne zzkonczenie mario brosa. Zdecydowanie 18+ http://wyczes.net/podglad/257

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here