Szczerze mówiąc mieliśmy już trochę dość wąsatego hydraulika. Gier z Mario w roli głównej jest więcej niż pokemonów na całym świecie. Sam bohater był i jest dosłownie wszędzie gdzie spoglądamy. Nawet Master Chief nie pojawia się w mediach częściej niż „maskotka” Nintendo.

Zmieniliśmy jednak zdanie po obejrzeniu wielu materiałów z Super Paper Mario. Gra wygląda naprawdę znakomicie. Bardzo podoba nam się również Super Mario Galaxy, który ma szansę stać się najciekawszą platformówką nowej generacji. Jeśli Wielkie N przestanie wydawać tego typu produkcje hurtem a skupi się na ich jakości i oryginalności to będziemy w siódmym niebie. Póki co koncentrują się jednak na ilości, oferując graczom możliwość przejrzenia dziesięciu krótkich klipów z tytułowej produkcji. Na całe szczęście serwis Gamersyde zebrał je i połączył w jeden długi filmik. Znajdziecie go pod treścią newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Niedawno zagrałem w końcu w Super Mario 64. Muszę przyznać, że Mario wymiata 😀 A Galaxy to jest dopiero coś :] Kolejny gra, która sprawia, że warto mieć Wii 😉

  2. Hurtem? Nie rozumiem, to pierwsza prawdziwa „wielko-konsolowa” kontynuacja Mario od czasów Super Mario Sunshine czyli od jakichś pięciu lat. Ja już swojego preordera mam. Jak widzę te grę to się rozpływam. Na IGN’ie pojawił się Hands-On z Super Smash Bros Brawl. i podobno roxuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here