Captivate to jedna z najważniejszych imprez firmy Capcom, na której pokazuje ona swoje produkty wybranym dziennikarzom z branży elektronicznej rozrywki. Tegoroczna edycja tego wydarzenia odbyła się na Hawajach. W trakcie imprezy wydawca pokazał między innymi grę Marvel vs. Capcom 3, o której możemy już napisać kilka słów.

Z wstępnych informacji wynika, że będzie to klasyczna bijatyka w 2D mająca być krzyżówką Street Fighter 4 i Marvel vs. Capcom 2. Trzecia odsłona serii zostanie wydana na konsolach Xbox 360 i Playstation 3. Zobaczymy ją na fizycznym nośniku (płycie), a nie w usługach sieciowych Xbox Live i Playstation Network. Jej autorzy już teraz zdradzili, że wielbicielom bijatyk czapki spadną z głów kiedy tylko zobaczą listę postaci występujących w grze. Niestety w chwili obecnej wymieniono tylko kilka z nich. Są to Storm, Magneto, Wolverine, Spider-Man, The Hulk, Ryu i Chris Redfield. Wiadomo również, że Marvel vs. Capcom 3 będzie działał w rozdzielczości 1080p.

Więcej informacji na temat tej produkcji powinniśmy poznać już wkrótce. Jej grywalna wersja zostanie udostępniona dziennikarzom w trakcie tegorocznych targów E3. Datę premiery gry wstępnie wyznaczono na koniec tego roku lub początek roku przyszłego. Już teraz możemy jednak zerknąć na pierwszy pochodzący z niej materiał filmowy. Jak zawsze znajdziecie go pod treścią naszej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here