Co za czasy! Dziś tworzy się materiały wideo w których zapowiada się hmm… zapowiedzi. Nieważne. W poniższym trailerze(?) twórcy gry Mass Effect zachwalają swoją nową produkcję i obiecują naprawdę wiele. Druga część przygód komandora Sheparda ma być lepsza od pierwowzoru w każdym aspekcie. Zresztą zobaczcie sami co czeka nas na czerwcowych targach E3. Nas tylko odrobinę niepokoi fakt, że z ust twórców co chwilę pada słowo “combat”, a “story” zaledwie dwa razy. No, ale przecież sam Ray Muzyka określił ME 2 mianem RPG-shootera.

Zdaje się, że tego „rpg” w Mass Effect 2 będzie mniej niż sądzimy. Obym był złym prorokiem. Możemy się pocieszać, że przynajmniej będzie seks z kosmitkami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. U mnie leży Mass Effect na półeczce, jeszcze ani razu nie włożyłem go do napędu. Cały czas gram w Fable 2 (już drugi raz przechodzę) i jakoś ciężko mi się oderwać. Naczytałem się negatywnych opinii o ME i ciągle odkładam granie w ten tytuł. Trailer drugiej części prezentuje się jednak dość epicko. Chyba dzisiaj wieczorem pobawię się Panią Shepard (można grać kobietą, prawda? :P) i jej załogą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here