Od mniej więcej tygodnia świat elektronicznej rozrywki żyje zbliżającą się premierą Mass Effect 2. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać premiery nowego dzieła studia BioWare przygotowaliśmy interesujący plik wideo. Pokazano w nim pierwsze osiem minut tej produkcji. Jeśli więc chcecie sobie odebrać radość z odkrywania gry na własną rękę we własnym domu, to ten materiał filmowy na pewno wam się spodoba. Obejrzyjcie go póki się da. Już wkrótce panowie w garniturach z EA/BioWare mogą zażądać jego usunięcia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

 1. To tylko intro w ktorym mamy swoj minimalny udzial. Ja tam obejrzalem, bo mnie te kosmiczne strzelanki nie rajcuja ani troche. Chyba po raz kolejny stane z boku i bede sie tylko przygladal temu ogolnemu zachwytowi, zastanawiajac sie czy jest w ogole nad czym sie zachwycac ;-).

  • To tylko intro w ktorym mamy swoj minimalny udzial. Ja tam obejrzalem, bo mnie te kosmiczne strzelanki nie rajcuja ani troche. Chyba po raz kolejny stane z boku i bede sie tylko przygladal temu ogolnemu zachwytowi, zastanawiajac sie czy jest w ogole nad czym sie zachwycac ;-).

   Też tak mówiłem, aż do września 2009, kiedy sam spróbowałem ;} Teraz należę do tych, co się nie mogą doczekać gry na swoim PC/konsoli.

  • osobiście czekam na komentarze w stylu na liczniku już 1500 godzin a to dopiero druga misja i końca nie widać . . . 😉

   Te czasy już dawno minęły :P.

 2. Na gametrailers. com wrzucili kilkanaście godzin temu pierwszą godzinę gry.

  Gdybyś chociaż rzucił okiem to byś wiedział, że na razie jest to tylko zapowiedź i wyjaśnienie koncepcji nowego programu. Faktyczny gameplay będzie streamowany na stronie w najbliższy wtorek.

 3. Ponoć EK ma być dostępna 2 lutego licząc to opóźnienie. Nie mogę się doczekać już, noo. . . Jeszcze nie miałem takiego ciśnienia na żadną premierę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here