Tym razem twórcy gry opowiadają o systemie odpowiadającym za destrukcję obiektów, znajdujących się na wirtualnym polu bitwy. Oprócz samego komentarza zobaczymy kilka scen prosto z gry. Całość wygląda dość ciekawie choć zastanawia nas czy można będzie niszczyć wszystkie elementy otoczenia czy też tylko kilka wybranych przez autorów gry. Gdyby połączyć radosną rozwałkę z dopracowanym systemem, odpowiadającym za fizykę w grze Bad Company mógłby wyznaczać nowe standardy w tej dziedzinie. Pozostaje nam więc wierzyć, że tak się stanie. Was oczywiście zachęcamy do zapoznania się z tym, dość krótkim klipem. Starym zwyczajem umieściliśmy go na końcu tekstu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. kpisz czy snisz wyobraź sobie ze w twoim CS siadasz za działkiem przeciwlotniczym i polujesz na typa zero durnego camperstwa to będzie CZAD

  2. jak mozesz porownywac CS’a z BF ?:D przeciez to dwie rozne gry. . gram bardzo duzo w obie stad moje zdziwienie :DNowego BF’a sie nei moge doczekac mocno bo ile mozna grac na Karkand itd ?:D

  3. W tej grze będzie można zniszczyć 90% otoczenia. To prawie wszystko, ale w tym przypadku „prawie” nie robi jak dla mnie żadnej różnicy. Żadna gra nawet w połowie nie miała tak zniszczalnego otoczenia;)Ta gra będzie świetna, a multi już nie da się opisać!

  4. Gra się świetnie zapowiada, ale pisze przy niej, że ma być na PC, PS3, XBOX360 i PSP. A na stronie EA games pisze, że tylko na dwi konsole nowej generacji, wiektoś może coś więcej o tym?

  5. Ta pozycja jest głownie robiona na konsole. Z tego co słyszałem to na PC ma wyjść inna wersja po jakimś upływie czasu. Pytanie tylko: „Jak długo będziemy czekać na port na PC?”. Pół roku, rok?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here