Obejrzenie klipu umieszczonego pod treścią newsa zajmie wam prawie trzy minuty. W tym czasie po raz kolejny zobaczycie jaka moc drzemie w silniku napędzającym Far Cry 2. Trzeba przyznać, że robi ona wrażenie. Podoba nam się gra świateł, cienie rzucane przez każdy listek na drzewie. Jeszcze bardziej przemawia do nas wiatr, zwiewający kawałki roślinności i cykl dzień-noc. Jedyna rzecz, która niespecjalnie nam pasuje to kawałki drzewa odstrzeliwane za pomocą broni krótkiej. Jakoś niezbyt naturalnie to wygląda. Na nasze nieszczęście na pokazie możliwości engine'u klip się kończy. W tym materiale nie zobaczymy niestety tego co tygrysy lubią najbardziej – walki. Mimo to zachęcamy was do rzucenia okiem na ten plik wideo pomimo tego, że nie poraża on jakością.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

  1. co jak co ale Ci panowie powinni robić benhamarki a nie gry. . . jak komp który idealnie sprosta Crysisowi będzie u wszystkich w domach będzie ktoś pamiętał o Crysis ? albo czy ktoś to będzie jeszcze chciał kupić ? taaak kupi ale za 19,99 w dziale kolekcja klasyki 😀 pozdrawiam

  2. . . . łamiące się krzaki, wyginające od wiatru trawy, naturalne cienie, muchy, komary, itp itd. . . to wszystko implikuje mega wymagania sprzętowe. . . a „grywalność” mocno średniawa. . . . oby panowie nie powtórzyli błędów z Crysis.

  3. panowie odpowiedzialni za FarCry 2 zbyt długo unikają pokazania jakiejs konkretnej potyczki, ja się już na oglądałem roślinek ich niszczenia, podpalania, odrastania. . itp. , itd. Czas pokazać coś nowego jakąś konkretną akcje !

  4. Ja myśle, że ten cały FC2 będzie do D***. Tak jak powiedział newton „Zbyt długo unikają pokazania jakiejść konkretnej potyczki” Chyba się boją pokazać co stworzyi -. –

  5. Nastała era kiedy producenci gier będą się prześcigać wodotryskami. Teraz grę reklamuje się tak: patrzcie nasz engine pozwala wam zestrzelić gałąź, albo na naszym enginie trawa renderowana jest przy pomocy super zaawansowanych algorytmów 😀 Super ekstra ciekawe jak długo można strzelać do drzewa. Kto by się tam przejmował grywalnością. . .

  6. Się nie znacie ;)Fabuła Far Cry 2 oparta jest na strzelaniu do drzew i krzaków :)Porywające prawda? Nikt jeszcze czegoś takiego nie wymyślił!

  7. Odrastanie roślinek, gra świateł etc. – wszystko robi na mnie duże wrażenie, ale co to ma wspólnego z graniem? W strzelankę?! Przecież nie będę wtedy stał i podziwiał jak rośnie drzewo 🙂 Doceniam engine i jego możliwości, ale to ma być szybka dynamiczna gra, a nie symulator ogrodu botanicznego! C’mon – mam wrażenie, że komuś się coś pomyliło chyba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here