Oto kolejna porcja smakowitych wieści ze świata Electronic Arts. Przed chwilą napisaliśmy kilka słów na temat Dead Space 2, a teraz zajmiemy się innymi strzelankami amerykańskiego wydawcy. Wiemy już, że wskrzeszony Medal of Honor zostanie wydany między lipcem a wrześniem tego roku. W tym samym okresie w nasze ręce wpadnie też APB czyli All Points Buletin – sieciowa zabawa w policjantów i złodziei od Realtime Worlds.

To jednak jeszcze nie koniec atrakcji. Electronic Arts ogłosiło, że w tym roku zagramy w Crysis 2! Zabójca pecetów (tym razem także na konsolach) trafi do sklepów w ostatnich miesiącach tego roku. Gwiazdkowy hit w zestawie z nowiuteńką kartą graficzną? Brzmi sensownie.

Wiadomo również, że w pierwszy miesiącach przyszłego roku zagramy w „strzelankę od Epic Games”. Podejrzewamy, że chodzi tu o rodzime Bullet Storm, o którym wciąż niestety nie wiemy niczego konkretnego.

Mamy już więc pięć (licząc z Dead Space 2) bardzo ciekawie zapowiadających się produkcji od Elektroników. W kolejce czekają jednak następne gry, o których mówili przedstawiciele amerykańskiej firmy. O kolejnych tytułach od EA napiszemy już za kilka chwil.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here