Ten tytuł na komputerach osobistych najprawdopodobniej nie będzie już ulepszany. Parę dni temu pisaliśmy, że jego konsolowe odpowiedniki już wkrótce otrzymają pierwsze mikrododatki. Mikrododatki, które nie pojawią się na pecetach. Rzecznik prasowy Electronic Arts (wydawcy gry) zdradził, że aktualizację nazwaną Total Payback pobiorą jedynie użytkownicy usług sieciowych Xbox Live i Playstation Network. W okolicach listopada otrzymają oni kolejna dużą aktualizację. Ona także nie zostanie wydana na pecetach. Jeśli więc chcecie sprawdzić Mercenaries 2, to róbcie to raczej na konsolach. Albo wcale jeśli nie zgadzacie się na traktowanie w taki sposób osób grających w multiplatformową produkcję na blaszakach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. To naprawdę przykre, że pecetowcy zawsze mają w plecy. Wydali grę chyba w tym samym czasie na wszystkich platformach to plus ale musieli sypnąć solą po oczach. Rozumiem, że w ewentualnym patchu do gry nic nie będzie? A może paczyków też nie będzie bo po co?

  2. . . . no niezłe podejście nie ma co, tytuł chyba najwyżej został oceniony przez recenzentów właśnie w wersji na PC, konsolowe noty są dużo niższe, a EA taki prezent robi graczom. . . brawo.

  3. Wiecie co ? Ja tam nie żałuje, że dodatków na PC nie będzie. Gra mnie zawiodła na full lini. Jest MOIM zdaniem. . . beznadziejna do bólu, już wole pograć w Just Cause. . .

  4. Faktycznie gra ma pełno błędów, sam nie testowałem gry, ale widziałem filmik ukazujący błędy w grze. . . jest ich dość sporo. . . Powinny chociać jakieś patchy wyjść które poprawią te błędy. Faktycznie gra podobna jest do Just Cause 🙂 Przyznam że nawet nie grałem w część pierwszą tytułowego „Mercenaries”, ale raczej po tym co widziałem chyba tez wolał bym po raz kolejny zagrać w Just Cause. To tyle z mojej strony. . .

  5. Nie rozumiem w ogole takiego traktowania i dzielenia na lepszych i gorszych; tym damy a tamtym juz nie. Skoro gre wydaje sie na X platformy to niech konsekwentnie wydawca traktuje wszystkich na rowni. A pozniej dziwota, ze gracze siegaja po torrenty, kiedy wydawca sam pokazuje im srodkowy palec. Na pohybel EA! ;-P.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here