Pierwsza z nich to już siódma część znakomitej strzelanki Metal Slug. My bawiliśmy się nią do części czwartej. Gdzię musiały nam więc uciec kolejne dwie. Autorzy obiecują, że nie zmieni się jej formuła. Wciąż mamy mieć do czynienia z uzależniającym, dość trudnym shooterem. Kiedy pisaliśmy tego newsa, SNK jeszcze nie wypowiedziało się na temat daty premiery tej pozycji. Wiemy tylko, że na pewno znajdzie się w niej nowy tryb gry nazwany „combat school”.

Drugą pozycją, która trafi na DS'a jest remake dobrze znanego posiadaczom komputerów osobistych Populous'a. Jego produkcją zajmie się Takahiro Murakami, który nadzorował prace nad Sim City DS. Niestety legenda branży Peter Molyneux nie będzie brał udziału w jej tworzeniu. Podobnie jak w przypadku Metal Slug 7 nie dowiedzieliśmy się praktycznie niczego ciekawego na temat samej gry. W zasadzie wiemy tylko, że powstaje. Będziemy jednak przyglądali się obu tym produkcjom i napiszemy o nich ponownie kiedy w sieci znajdziemy jakieś nowe informacje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Dwie pozycje, które wam uciekły są na Wii lub PSP 😉 Metal Slug AnthalogyA „Combat School” nie jest w sumie taką nową opcją, już było w pierwszej części MSa na PlayStation

  2. Siódma część. . . przykro mi to mówić, ale jedna z moich ulubionych sag czyli Metal Slug robi się dla mnie nudna. Kolejna część, a jedna gorsza od drugiej. 4 część nieco nudnawa. 5 część była . . . farsą, tak, farsą. 6 nieco lepsza, ale też nic fenomenalnego. Teraz 7. Zobaczymy co to będzie za stwór. Oby było mocne! Mam nadzieję!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here