W zeszłym tygodniu donosiliśmy, że tytułowa produkcja raczej nie doczeka się żadnych mikrododatków, chyba że jej autorzy znajdą coś, co będzie do niej idealnie pasowało, a jednocześnie zadowoli graczy. Dziś okazało się, że prawdopodobnie udało im się coś takiego wymyślić.

Na łamach serwisu Facebook (strona gry) pojawiły się informacje na temat nadchodzącej aktualizacji gry. Oprócz kilku poprawek umożliwia ona dodawanie nowych treści do Metro 2033.

Przy okazji jej autorzy napisali: „(…) jako że gra jest już ukończona, skierowaliśmy myśli ku potencjalnym mikrododatkom. Mamy jakieś pomysły, ale o niczym konkretnym nie możemy wspomnieć. Na pewno nie będzie to jednak nic związanego z fabułą, single playerem, ‚brakującymi poziomami' czy podobnymi rzeczami. To coś, nad czym właśnie zaczynamy pracować„.

Powiało więc tajemnicą. My póki co nie będziemy zgadywać czym będzie pierwsze DLC do tej gry. I tak nie da się nadążyć za autorami Metro 2033, którzy co kilka dni piszą co innego na jego temat. Na koniec nadmienimy więc tylko, że mikrododatek nie będzie w żaden sposób związany z trybem multiplayer. O takiej możliwości twórcy tego dzieła powiedzieli: „to by było czadowe, ale niestety nie jest to możliwe”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here