INFORMACJA PRASOWA

Po raz kolejny PlayStation daje polskim fanom w pełni zlokalizowaną grę. Tym razem przyszła kolej na długo wyczekiwaną – God of War 3.

Już dziś wiadomo, że postać Herkulesa przemówi do nas niezwykłym głosem Michała Żebrowskiego.

SCE Polska kontynuuje prace nad lokalizacjami kolejnych gier na PlayStation i coraz częściej można usłyszeć o nowych wersjach przygotowanych specjalnie dla polskiego gracza. Obecnie są to: inFAMOUS, SingStar Polskie Hity czy Buzz! Polskie Łamigłówki, jednak lista ta będzie się tylko systematycznie wydłużać.

SCE Polska zapowiada, że Michał Żebrowski nie będzie jedyną gwiazdą dubbingującą GoW 3. Które ze znanych głosów przemówią do polskich graczy? To okaże się już wkrótce. Zagadką pozostaje na pewno najbardziej interesująca postać głównego bohatera – Kratosa, który po raz kolejny stanie do walki z mitologicznymi wrogami. Kratos to spartański wojownik, a więc możemy się spodziewać, że głosu do tej postaci użyczy na pewno ktoś, kto charakter bohatera God of War 3 ma we krwi…

Planowana data premiery God of War 3 to początek 2010.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Imo niedobrze z tym dubbingiem, bo nie znam aktora, który z powodzeniem zastąpiłby Kratosa. Aktor który podkłada jego głos w oryginale jest nie do zastąpienia. . . Ale ogółem gz, bo Żebrowski rzadko daje się namówić do podkładania głosu w grach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here