Nowa odsłona dashboardu konsoli Xbox 360 (zwanej NXE, czyli New Xbox Experience) pojawić się ma już 19 listopada oprócz „innowacyjnych” awatarów inspirowanych Nintendo Mii otrzymamy również możliwość instalacji gier. Niestety aby w pełni cieszyć się możliwościami nowego „interfejsu” należy posiadać HDD. Co mają zrobić posiadacze Xboksów 360 bez dysków twardych? Mogą kupić nowy model (lub odpowiednio pojemną kartę pamięci) lub wziąć udział w promocji, wejść na witrynę podać numer seryjny konsoli i już można wybrać coś z oferty… na przykład darmowy dysk. Posiadacze Xboksów 360 w wersji Core i Arcade zostali podzieleni na kategorie:

1 – Gracze posiadający modele Core bez żadnej pamięci masowej (lub z pamięcią 64 MB) i aktywnym kontem Live mogą odebrać za 19 dolarów „odnowiony” dysk twardy o pojemności 20 GB lub darmową kartę pamięci 512 MB

2 – Posiadacze konsol Core z aktywnym kontem Live posiadający karty pamięci 256 lub 512 MB mogą wybrać HDD 20 GB

3 – Właściciele Xboksów w wersji Core, którzy nie posiadają HDD i byli niepodłączeni do usługi Live przez ostatni 12 miesięcy mogą otrzymać dysk twardy 20 GB oraz trzy miesiące dostęu do XBL za 29.99 USD.

A co z osobami, które zakupiły nowe modele Arcade? Tych podzielono na dwie kategorie:

1 – Subskrybenci Live'a nie posiadający dysku mogą go otrzymać za równowartość 19 dolarów.

2 – Posiadacze wersji Arcade, którzy od 12 miesięcy nie logowali się do usługi Xbox Live mogą otrzymać dysk i trzymiesięczny abonament za 29.99 USD.

Pod tym adresem znajdziecie listę krajów, które objęła ta ciekawa promocja.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Hmm. . . z ciekawości czy przypadkiem aby zrobić update konsoli nie trzeba być podłączonym do Live, którego w PL nie ma więc problemy z NXE i jego ficzerami też nie będzie ;-)Oczywiście mogę się mylić – nie wiem jakie są wymagania do ściągnięcia update’u.

  2. Sorki wielkie za te komenty ale kot mi szaleje na laptopie i wszystko pomieszał. Sprawę już załatwiłem i teraz tylko czekam na przesyłkę. Dobrze, że się wstrzymałem z kupnem HDD 120, bo zaoszczędzę 100 euro 😉 Tylko po co mi Gold na 3mies. jeżeli mam jeszcze Golda na 8 miechów? Taki ze mnie gość on-line. . . Nie ma jak to singielek porzadny, a dysk się przyda na demka coby wtopy nie było jak z SW: FU. . . Polska jak zwykle ominięta szerokim łukiem. To pewnie przez te sklepy torrent-tam wszystko za darmo to może i dyski Wam dadzą.

  3. IndiaMexicoNawet robiący w pralkach – ja wierzę reklamom – jogurtowy napój lhasi Hindusi i uciekający przez granicę do USA Meksykanie są na liście. Ale przedmurza chrześcijaństwa i potęgi, co to miała w Iraku swoją strefę już nie uwzględnili. Ja myślę, że to wymaga interwencji państwa. Microsoft powinno dostać jakieś ultimatum 😉 z Polsk won na przykład :D:Di. Tak by się stało gdybyśmy mieli politykow na miarę Marszałka Piłsudskiego. Poszedłby taki do siedziby Microsoftu w Polsce i zagrzmiałby swoim słynnym bon motem: Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę (grową) uprawiaćRozmarzyłem się. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here