Na usłudze sieciowej Microsoftu zobaczymy je już za cztery dni – szesnastego czerwca. Obie nowości starym zwyczajem wyceniono na 1200 Microsoft Points (za sztukę). Pierwsza z gier, które będziemy mogli nabyć to bijatyka Guilty Gear X2 Reload. W odświeżonej wersji tego tytułu sprawdzimy między innymi możliwość gry online. Wybrać możemy jednego z dwudziestu zawodników, którzy śmiertelnie groźnymi ciosami udowodnią, że na świecie istnieje tylko jeden prawdziwy mistrz sztuk walki – ty. Tym tytułem warto się zainteresować jeśli wypatrujecie chociażby czwartej odsłony Ulicznego Wojownika.

Drugą „nowością” udostępnioną w poniedziałek będzie The Legend of Spyro: A New Beginning. Przygody sympatycznego, fioletowego smoka powinny być dobrze znane miłośnikom elektronicznej rozrywki. Jeśli więc cenicie sobie lekką, zręcznościową zabawę, to już teraz przyszykujcie swoje zdrapki z Punktami Microsoftu. My natomiast wypatrywać będziemy kolejnych tytułów, które wzbogacą ofertę amerykańskiej firmy. Oczywiście wciąż liczmy na to, że w niedalekiej przyszłości w nasze ręce wpadnie SSX albo Rallisport Challenge.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Pytanie tylko co z tego? skoro MS dalej olewa użytkowników z Polski 🙁 Sam chciałem ostatnio kupić dwa tytuły i okazało sie, ze żaden z nich nie jest dostępny dla polaków. Szkoda, że MS stara sie pozyskać inne mniejsze rynki w czasie gdy o Polsce już chyba zapomniał na dobre :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here