MGS 4: GotP trafił do sklepów w czerwcu tego roku i zebrał bardzo przyzwoite oceny, którym do dziś wtórują pochlebne opinie graczy. Warto jednak pamiętać o tym, że wraz z czwartą kanoniczną odsłoną przygód Solid Snake'a, ukazał się również Metal Gear Online. Sukcesem właśnie tej produkcji pochwaliło się Konami.

Japońska firma ogłosiła, że społeczeństwo MGO liczy sobie już ponad milion członków i w związku z tym, społeczność ta zasłużyła na symboliczne nagrody. Tym samym każdy, kto pomiędzy 25 listopada a 9 grudnia choć raz pojawi się na serwerach MG Online, otrzyma 10 tysięcy punktów. Weźmie również udział w losowaniu, którego zwycięzca będzie mógł liczyć dodatkowo na dziesięciokrotność tej sumy.

Co można zrobić z takimi punktami? Ano wydać je w sklepiku Metal Gear Online, który oferuje na przykład nowe kostiumy, dla postaci, którymi gramy lub dodatki dla ich dotychczasowego ubioru. Cóż, nie jest to może szczyt marzeń, ale ciężko było oczekiwać czegoś więcej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Do 9 grudnia? To może jak się pospieszę to jeszcze zdążę 😉 A redaktorzy Valhalli niech się tak nie cieszą, bo Hideo Kojima już coś przebąkiwał na temat prequela. Pożyjemy, zobaczymy. . .

    • Hideo Kojima już coś przebąkiwał na temat prequela. Pożyjemy, zobaczymy. . .

      Kojima ma już na ukończeniu całkiem nowy projekt. Ale nic o nim nie wiadomo. . .

  2. Już za 4 lata, już za 4 lata, Polska będzie na mapie growego* świata. Obstawiamy, co będzie pierwsze:a) polski XBLb) Konami ID wspierające PolskęW tym czasie pójdę popatrzeć z zazdrością na serwery wymagające 1-szego expansion pack’a, którego (ciekawe dlaczego) nie mam. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here