Strasznie „zakręcony” potrafi być nasz ulubiony świat elektronicznej rozrywki. Wczoraj donosiliśmy, iż oficjalna data premiery gry Mirror's Edge może zostać przełożona. Jednocześnie prosiliśmy was byście zapomnieli o naszym newsie, w którym pisaliśmy, że tytuł ten zobaczymy w sklepach jedenastego listopada. Okazuje się, że podana przez nas ładnych kilka tygodni temu informacja jest prawdziwa. W seksowną Faith na Playstation 3 i Xboxie 360 wcielimy się właśnie tego dnia. Niestety na grę poczekać muszą posiadacze pecetów. Dziś EA potwierdziło, że na komputerach osobistych gra zostanie wydana „zimą, ale w późniejszym okresie”. Można więc założyć, że chodzi właśnie o styczeń. Jednocześnie Elektronicy zdradzili, że przed premierą Mirror's Edge na usługach sieciowych Sony i Microsoftu pojawi się wersja demonstracyjna tego tytułu. Teraz czekamy więc na oficjalną zapowiedź elektronicznych przygód Punishera.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Cały czas zastanawiałem się którą wersję kupić. Z jednej strony gwarantowana jakość (optymalizacja) na dużym telewizorze, z drugiej to first person shooter więc pasuje do mychy. Teraz wersja na PS3 wydaje się ciekawsza, zresztą nie wiadomo czy ME nie straci na atrakcyjności po wysypie zimowych hitów. . .

  2. z drugiej to first person shooter więc pasuje do mychy.

    Mirror’s Edge to first person shooter? Kurczę albo ja albo Ty musimy więcej poczytać o tej produkcji 😉

  3. ringod – czy rinqem to twój brat? Bo styl wypowiedzi i stężenie bzdur w prawie każdym wpisie jest nie do zniesienia dokładnie jak u Ciebie ;)rinqem – Mirrors Edge to gra akcji w FPP (First Person Perspective). A to duża różnica pomiędzy FPS (First Person Shooter czyli gra w której musisz strzelać by ją przejść).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here