W finale Mistrzostw Polski spotkały się teamy hax5 i Fear Factory X-Fi. Gracze obu drużyn wykazali sie zgraniem oraz celnym okiem, czym skutecznie punktowali swoich rywali w poszczególnych etapach rozgrywek. Oba teamy spotkały się już wcześniej. Wówczas lepszym zgraniem wykazali się zawodnicy z hax5, posyłając rywali do tabeli przegranych. Po tym zwycięstwie faworyt wielkiego finału był oczywisty, jednak Fear Factory X-Fi nie zamierzał poddawać się bez walki, co zaprocentowało zwycięstwem na dwóch mapach. Tym samym team FF X-Fi został oficjalnym Mistrzem Polski w Call of Duty 2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. fajne takie mistrzostwa, tez bym chciał z nimi rywalizować. . . to jest fajny sposób spedzania wolnego czasu, ale o takich konkursach często dowiadujemy się juz gdy stawką jest tytuł mistrza. . .

  2. Kiedyś gralem w call of duty UO z patche 1. 51 i bylem wicemistrzem europy ale jakoś call of duty 2 to już nie to samo :]To tak samo jak cs 1. 6 a cs cz 😉 Capi 🙂

  3. ale ja nie porównuje się do nich tylko chcę zwrócić uwage na to, że takie mistrzostwa rozgrywane po cichu, nikt o nich nic nie wie dopóki stawka będzie mistrzostwo. . . a co do umiejęstności. . . jesli oni sa mistrzami to my tez mozemy nimi być wystarczy poświecic trochę wiecej czasu na to niz inni. . .

  4. Sam grałem sporo czasu, teraz jestem managerem i poza samym graniem trzeba miec jednak troszke skill`a. . . Wiadomo, ze tak jak w sporcie ciezka praca mozna dojsc bardzo wysoko, ale talent jest przydatny 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here