Jakiś czas temu pokazywaliśmy na łamach naszego serwisu słynną „prestiżową” edycję gry Modern Warfare 2. Informowaliśmy też o cenie zestawu w USA (149,99 USD). Wspominaliśmy również o akcesoriach bez których lepiej nie grać w MW2. Dziś wiemy, że także fani elektronicznej rozrywki w pięknym kraju nad Wisłą będą mogli cieszyć się noktowizorem. Oczywiście tylko jeśli wyłożą w kasie 799 złotych. Taką cenę za Modern Warfare 2 podał Empik. Oczywiście nie jest to oficjalna cena dystrybutora (LEM nie wyjawił jeszcze cen MW2), ale prawie 8 stówek za grę wideo robi na nas wrażenie. Już widzimy te tłumy przed salonami wyrywające sobie noktowizory z dłoni.

Ciekawe, czy jakaś gra, a raczej jej „specjalna” edycja pobije cenowo nową odsłonę Call of Duty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Tak miedzy bogiem a prawda. Jaki normalny czlowiek, ktory rozumie wartosc pieniadza. Wyda 800 zloty, na pudeleczko z gra, ksiazeczkami i rysunkami, + jedyna na swiecie, latarke z zielona oslonka. Gdy prawdziwy noktowizor, z niszej polki na 1 oko kosztuje okolo 600?

  2. Jaja. Jaja. Jaja. 3x bardziej wypasione pudełka edycji specjalnych (WiC np. , żeby nie odchodzić od wojennej tematyki) kosztowały w dniu premiery 3x mniej. Z całym szacunkiem, ale bujajcie się z takim przekrętem. Jeśli tak przesadzają ze specjalnym wydaniem, to ile zażądają za edycję ‚płyta i pudełko’?I jeszcze – sprawdźcie kurs dolara, a potem cenę amerykańskiego i polskiego wydania. Ktoś tu jest pazerny.

  3. @ wysocki. Tak, a swinie latajaPrzegladnij prawdziwe strony,gdzie sa oferowane noktowizory. A potem wmawiaj ludziom ze ktos doplaca do noktowizora sprzedajac swoj tytul. W takie bajki wierza ludzie z natury NAIWNI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here