Midway podzieliło się kolejnymi materiałami z nowego Mortal Kombat. Tym razem możemy obejrzeć dwie areny, na których zmierzą się kierowani przez nas wojownicy. Szkoda, że to tylko szkice poglądowe – są naprawdę ładne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. No! i taki styl powinny prezentowac bijatyki, a nie plaża, słońce i hamaczek. . Tu trzeba poczuć krew 😛 Szkice naprawdę ładne.

  2. my bad! (o tej porze moje oczy jeszcze nie są w pełni sprawne- przed chwilą wstałem :)) ale chyba w tej ponurej wizji zniszczonego metropolis znajdzie się miejsce dla supergliny kurtisa stryker’a! a tak poza tym czy nikt z was nigdy nie śmiał się z tego mortalowego pajaca?

  3. Chyba lepiej bym przyjął nawet Florality (zamiana np. w kaktusa strzelającego kolcami po oczach) od tego IDIOTYCZNEGO polaczenia z Uniwesum DC. Moze jeszcze Friendship Batmana – rzucone zdjecie Robina z buzka zlozona w ciup? Brr. . Rozumiem Earthworm Jima wrzuconego do bodajze VF2, ot zarcik taki, ale to ? Dla mnie to tak, jakby w kosciele zaczeli rozdawac rozowe hostie :> (mimo ze nigdy wielkim fanem MK nie bylem)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here