Japońska firma pokazuje, że zeszły rok to „wypadek przy pracy”. Po słabym starcie najnowsza „zabawka” Sony łapie wiatr w żagle. A wiatr o nazwie Motorstorm 2 i Resistance 2 będzie zapewne wiał z bardzo dużą siłą. Nie rozpaczajcie więc po przeczytaniu naszej informacji na temat Gran Tursimo 5.

W tej chwili na temat drugiej części znakomitego tytułu startowego na PS3 wiemy niewiele. Gracze powinni się spodziewać jego nadejścia w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Wyścigi w kolejnej odsłonie gry przenoszą nas na tropikalną wyspę. Na jednej konsoli będzie mogło bawić się do czterech osób jednocześnie. I to już wszystko co wiemy na temat Motorstorm 2. Zapewniamy jednak, że będziemy przetrząsać Internet w poszukiwaniu nowych informacji na jego temat. Wy natomiast prędko nadrabiajcie zaległości jeśli jeszcze nie bawiliście się pierwszą odsłoną gry. Valhalla wystawiła jej bardzo dobrą ocenę 9.2/10. Naszą recenzję tego tytułu znajdziecie w innej części Drakkaru.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Motorstorm rządzi 🙂 Nie mogę się doczekać drugiej odsłony :)Mam nadzieję, że muza będzie na równie dobrym poziomie 🙂 (bo o jakość gry się nie martwię)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here