Prestiżowy The Wall Street Journal na swoich łamach zasugerował, że korporacja Disney może „połknąć” Electronic Arts. Gazeta twierdzi, że w związku z ciężką sytuacją ekonomiczną i spadkami na giełdzie (akcje Electronic Arts spadły w piątek o 18%, a załoga EA zostanie zredukowana o 6%) obecny okres jest wymarzony na to, aby medialny gigant wyruszył na zakupy i przejął EA. Dlaczego WSJ uważa, ze taki krok były korzystny dla Disneya? Zwracają przede wszystkim na fakt, że w posiadaniu korporacji jest stacja telewizyjna ESPN i przejęcie marki Madden NFL byłoby bardzo lukratywne. Poza tym przejęcie giganta gier dałoby według The Wall Street Journal oszczędności rzędu 200 milionów dolarów, które co roku idą na Disney Interactive Studios. Przejęcie EA z całym „inwentarzem” byłoby prawdziwym zbawieniem.

Co wy na to? Wyobrażacie sobie Elektroników z uszami Myszki Miki? Oczywiście są to tylko spekulacje, ale skoro sam WSJ pisze o takiej możliwości to coś musi być na rzeczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Śmiech na pustej sali. Wprawdzie kombinacji nie jest zbyt wiele, ale stanowisko firmy pod tytułem „wbij se kombinacje i nie zarzekaj” jest co najmniej nieprofesjonalne. Tego typu kody generowane są w/g pewnego klucza, więc jaki problem napisać program generujący ostatni uzupełniający znak na podstawie poprzednich 19tu i umieścić go powiedzmy na własnej witrynie, wraz z przeprosinami?

  2. Nie nie, jakimś cudem pomyliłem newsy 😉 Chyba przepracowany jestem, toto miało być oczywiście pod newsem z brakiem ostatniej literki w serialu. 😉 Moderatora proszę o przeniesienie – stawiam browara.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here