Premiera nowego Wolfensteina już za nami. B.J Blazkowicz ma jednak problem. Jaki? Nie może się zdecydować na której z konsol prezentuje się lepiej. Poniżej możecie obejrzeć materiał porównawczy nowego Wolfa na Xbox 360 i Playstation 3. Nie wiemy kto ma takie oko cyborga, że z takiej marnej jakości filmiku dostrzeże cokolwiek, ale sama rozgrywka bardzo nam się podoba i dlatego zachęcamy do oglądania. No dobrze, a na której platformie Wolfenstein wygląda lepiej? Stawiam orzechy przeciwko dolarom, że wersja na PC.

Swoją drogą to wolałbym zobaczyć czy są jakieś różnice w czasie ładowań poziomów. Niestety o tym twórcy porównania już nie pomyśleli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. ahhh, te delikatne muśnięcia promieni, subtelne refleksy, głębokie i ostre cienie, a jednocześnie pojawiające się tu i ówdzie delikatne półcienie i fantastycznie wygładzone krawędzie niknące w rozmywającym się tle. . . . nie, nie widzę żadnej różnicy.

  2. ja już gram w wolfa na xbox360 i powiem tyle,myślałem ze zaskocze sie mile wolfenstainem i tak jest ale nie jest to jakas rewolucja,singiel dobry,grafika nawet dobra,klimat również,a jeśli chodzi o multiplayer,do mnie to żenada w porównaniu z znakomitym bad company czy Cod

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here