Kolejny tydzień i kolejna lista przebojów z Direct2Drive i usługi Steam. Jakie gry najchętniej kupowano w sieciowej dystrybucji? Zacznijmy od D2D. Tutaj niepodzielnie rządzi preorder gry Aion w edycji kolekcjonerskiej. Pozycja numer dwa dla Champions Online. Brązowy medal dla Batmana i jego nowych przygód w zakładzie Arkham. W połowie stawki Bioshock. Znalazło się też miejsce dla Riddicka oraz Shifta i Knights of the Old Republic! Pierwszą dziesiątkę hitów w usłudze Direct2Drive zamyka standardowa edycja Aion. W Steamie również rządzi… Aion, ale Batman czai się tuż za robiem. Trzecie miejsce dla Shevy Alomar i Chrisa Redfielda z Resident Evil 5. Na końcu stawki nieśmiertelny CS Source oraz Champions Online.

Poniżej pełne wyniki sprzedaży gier w usługach Steam i Direct2Drive za okres między 13, a 19 września.

Steam

1. Aion Collector's Edition
2. Batman: Arkham Asylum
3. Resident Evil 5
4. Star Wars Jedi Knight Collection
5. Garry's Mod
6. Left 4 Dead
7. Red Faction: Guerrilla
8. Aion Standard Edition
9. Counter-Strike Source
10. Champions Online

Direct2Drive

1. Aion Collector's Edition
2. Champions Online
3. Batman: Arkham Asylum
4. Fallen Earth
5. BioShock
6. The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
7. Need for Speed SHIFT
8. Star Wars: KOTOR
9. Majesty 2
10. Aion Edycja zwykla

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

   • bo?

    Bo wszystkie dobre gry wychodza na konsole !. w tych czasach odpalenie np killzone 2 na 50 calach plus dobre kino daje pojecie o graniu ,a nie szperanie 2 godziny na PC z ustawieniami gry i tylko nie piszcie ze daje sie na wykrywanie sytemu z karta za 2 tys. W rozwiniętych krajach granie na PC wydaje się archaizmem ,Niestety . Takie sa fakty. A TERAZ CZEKAM NA śmierc. . . . . . . . . . . AAAAAAAAAAAAAAAAAA

    • Bo wszystkie dobre gry wychodza na konsole !. w tych czasach odpalenie np killzone 2 na 50 calach plus dobre kino daje pojecie o graniu ,a nie szperanie 2 godziny na PC z ustawieniami gry i tylko nie piszcie ze daje sie na wykrywanie sytemu z karta za 2 tys. W rozwiniętych krajach granie na PC wydaje się archaizmem ,Niestety . Takie sa fakty. A TERAZ CZEKAM NA śmierc. . . . . . . . . . . AAAAAAAAAAAAAAAAAA

     graj sobie na czym chcesz ale nie wymagaj tego od innych. ja obecnie pogrywam w noego NFS’a i Wiedzmina na 46 calowym LCD. I ku Twej wiadomosci na bezuzytecznym PC :)Bawie sie przy tym swietnie rozwalony na kanapie. a mowiac o tym ze dobre gry wychodza tylko na konsole oraz o 2 godzinnym szperaniu z ustawieniami gry tylko sie pograzasz.

 1. Wiem czepiam sie ale –

  W Steamie również rządzi. . . Aion, ale Batman czai się tuż za robiem.

  Kim jest ten tajemniczy rob :D?

 2. Dałem przykład ze coraz mniej gier wychodzi na PC-TA rynek sie kurczy . A tak na marginesie to FAJNIE wyglada wielkie pudło kolo LCD-KA?

  • Dałem przykład ze coraz mniej gier wychodzi na PC-TA rynek sie kurczy . A tak na marginesie to FAJNIE wyglada wielkie pudło kolo LCD-KA?

   jestem graczem od czasow dooma, o smierci pieca slyysze od lat, biedny staruszek nie potrafi umrzec, a ja ciagle mam w co grac :)pudlo mam po 2 stronie pokoju, zreszta bude mam ladniejsza niz gril ps3 czy zgniecone pudlo xboxa ale to rzecz jasna gustu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here