Od jakiegoś czasu wiemy już, że w sklepach pojawi się kolejna (odrobinę przekombinowana?) odsłona serii Ghost Recon. Mogliśmy już nawet obejrzeć pochodzący z niej materiał filmowy. Okazuje się jednak, że Ubisoft szykuje jeszcze dwie inne produkcje sygnowane nazwiskiem znanego, amerykańskiego pisarza. Tak przynajmniej twierdzi pracownik francuskiego wydawcy zajmujący się marką Tom Clancy's – Michel Verheijdt.

Powiedział on na łamach holenderskiego serwisu Control Online, iż w chwili obecnej zajmuje się dwoma nowymi grami z serii Tom Clancy's, które to dopiero co weszły w fazę produkcji. Niestety nie mógł i nie chciał powiedzieć nic więcej na ich temat. Musimy więc sami zgadywać jakie to mogą być produkcje.

Splinter Cell odpada – o ile Ubisoft nie szykuje wersji na PS3, ponieważ dopiero co wydano Conviction. O Ghost Recon już wiemy, podobnie jest z End War 2. Zostaje nam kolejna odsłona zręcznościowego HAWX albo Rainbow Six lub zupełnie nowa produkcja taka jak ta, na której można sobie połamać język. My obstawiamy, że wśród dwóch nowości na pewno znajduje się kolejna Tęcza Sześć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here