Czeski oddział Eurogamer opublikował niepotwierdzone informacje na temat tegorocznej odsłony gry Need for Speed. Jak wiemy od kilku miesięcy, zajmuje się nią studio Criterion, które znamy chociażby z doskonałego Burnouta. Czytajcie dalej, by dowiedzieć się co odkryli nasi koledzy. Zapewniamy, że warto ponieważ plotki te są bardzo smakowite.

Wynika z nich, że Out of the Law ma być powrotem do najbardziej popularnych odsłony Potrzeby Prędkości. Znów będziemy więc śmigali po ulicach potężnego miasta (Bay City Sun), które tym razem przypominać ma San Francisco. Udostępniona nam mapa ma być nieco większa od tej, którą pamiętamy z NFS: Undercover. W trakcie zabawy obserwować mamy zmienne warunki atmosferyczne i pełny cykl dzień/noc.

Z plotek wynika również, że w grze zobaczymy więcej dobrze znanych sportowych samochodów takich jak Nissan Skyline R32 czy Mazda MX-5, a mniej typowo egzotycznych pojazdów. Wielką atrakcją i nowością dla serii Need for Speed mają także być motocykle, które z powodzeniem wprowadzono do świata Burnouta w jednym z mikrododatków. Groźna ma być także policja, która być może zostanie wyposażona w nieoznakowane maszyny i piekielnie szybkie motocykle.

W tej chwili to już wszystko co możemy napisać na temat gry. Dodamy jeszcze tylko, że na swoim Twitterze studio Criterion napisało, że wszystkie te informacje są w 100% nieprawdziwe. Jakoś jednak nie chce nam się w to wierzyć ponieważ informacji tej towarzyszyły nawet dwie grafiki, które albo są dziełem zdolnego internauty, albo wyraźnie wskazują na to, że Criterion próbuje nas zmylić. My stawiamy na to drugie, choć oczywiście z niecierpliwością czekamy na jakiekolwiek oficjalne informacje na temat nowej Potrzeby Prędkości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

    • Świetnie że pojawią się motocykle ( w każdym razie, oby się pojawiły ;)) Czy to już ten czas na koniec serii NFS: Tasiemiec?

      I pewnie początek glisty ludzkiej ;P

  1. 😀 hmmm, czyżby po „rewolucji” jaką dla serii NFS był Shift, EA chciałoby wrócić do czegoś na styl Most Wanted, tylko, że z dodatkiem motorów? hmmm ciężki orzech 😀 według mnie plotka. W ogóle ta nazwa „Out of Law” to jakaś taka dziwna. . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here