W okolicach świąt Bożego Narodzenia do sklepów wjechać ma Skate 2 od Electronic Arts. To kolejna część gry sportowej, która szturmem wzięła rynek i odebrała wielu fanów najbardziej grywalnym pozycjom tego typu jakimi do tej pory były produkcje z serii Tony Hawk. W drugiej odsłonie dzieła Elektroników wracamy do znanego z Skate miasta San Vanelona po pięciu latach od tego, co przeżyliśmy w pierwszej części tego tytułu. Metropolia przeżyła klęskę żywiołową i powoli odbudowuje się, usuwa zniszczenia. Oznacza to, że skaterzy na pewno będą mieli gdzie jeździć. Zresztą tym razem po mieście szaleć będą również skaterki. Gracz może stworzyć postać reprezentującą płeć piękną. Wygląd naszego sportowca dopracujemy w edytorze postaci wzorowanym na tym, co znamy z serii Tiger Woods.

Zmiany wprowadzone do Skate 2 obejmują także takie drobiazgi jak zmiana zachowania przechodniów. Ci będą teraz uskakiwali przez rozpędzonymi skaterami. Wirtualni wielbiciele deskorolki mogą z niej zejść i pieszo eksplorować świat gry a nawet przesuwać przeszkody umożliwiając odkrycie najlepszych miejscówek. Elektronicy obiecują także poprawić pracę kamery i wprowadzić nowy widok, dzięki któremu zobaczymy większą część otaczającego nas świata. Produkcja EA działać ma ze stałą prędkością 60 FPSów. Wielbiciele miejskiego sportu mają więc czego wypatrywać. Możecie być pewni, że do gry jeszcze wrócimy przed jej zimową premierą. Wyglądajcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. No chłopaki z Neversoftu (jeżeli oni będą ciągnąć serię TH) muszą zabrać się do roboty, bo „Skate” naprawdę dość wysoko ustawił poprzeczkę. Jeżeli lekko dopracują system tricków i dodadzą kilka nowych to szykuje się prawdziwy pogrom.

  2. Skate zaoferował niesamowitą wolność;P, kapitalny klimat podbity kamerką ukazująca naszego skate’a niczym na najlepszych filmikach skaterskich:D Od sequela oczekuje piękniejszej grafy. Reszta moze pozostac bez zmian, gdyz gra broni się niesamowitą grywalnością i oryginalnością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here