Serwis Kotaku opublikował dziś ciekawą plotkę. Jego redakcja w rozmowie z anonimowym deweloperem dowiedziała się, że Microsoft może szykować dużą niespodziankę dla graczy. Miałaby nią być możliwość nagrywania plików wideo (i dzielenia się nimi w sieci) w każdej kupionej grze. Opcję tę oferować ma sama 360tka. Tak przynajmniej uważa jedna z firm tworzących gry na konsolę Microsoftu. Jej przedstawiciel na pytanie o umieszczenie takiej funkcji w ich dziele odpowiedział: „Bardzo chcielibyśmy umieścić możliwość nagrywania plików wideo w naszej grze, ale po co mielibyśmy pracować nad czymś, nad czym już pracuje właściciel tej platformy?”.

Pytany przez serwis Kotaku o tę nowość, Microsoft jednoznacznie nie zaprzeczył ani nie potwierdził plotki. W wielkim skrócie firma powiedziała jedynie, że zawsze szuka innowacyjnych rozwiązań, które poprawią jakość jej gier i dostarczą bardziej wciągających przeżyć.

Musimy więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na jakiekolwiek oficjalne komunikaty. Możliwość nagrywania plików wideo w grach na 360tkę na pewno ucieszyłaby jednak Daniela Kłosińskiego, który narzekał na jej brak w swojej recenzji Colin McRae DiRT 2. Czy i wy chcielibyście zobaczyć ją w jednej z kolejnych aktualizacji oprogramowania Xboxa? Dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here