Odpocznijmy trochę od wieści z targów Games Convention w Lipsku ponieważ sezon ogórkowy nadal króluje w mediach. Brytyjski Daily Telegraph poinformował swoich czytelników o bardzo „mądrym” pięcioletnim chłopczyku o imieniu Archie Lovett, który korzystając z konta Ebay swojego dziadka wylicytował używaną Nintendo Wii. Z pozoru można młodzieńcowi pogratulować. Biorąc pod uwagę braki w dostawach konsoli Wii Archie zrobił interes życia. Jakże wielkie musiało być zdziwienie kochanego dziadusia w momencie, kiedy otrzymał e-mail od sprzedającego z prośbą o przelanie na wskazane konto 197 tysięcy funtów (z ogonkiem!). Na szczęście sprzedający był człowiekiem nad wyraz wyrozumiałym dla małego Archie'ego i ograniczonych funduszy nestora rodu.Matka sprytnego smyka powiedziała dziennikarzowi Daily Telegraph, że Archie już kiedyś prawie wylicytował… stary samochód. Rodzicielka tłumaczy szkraba, że po prostu nie zna jeszcze wartości pieniądza.

Rzeczniczka Ebay'a powiedziała, że sprawa jest bardzo nietypowa i określiła nieletniego kupującego mianem „sprytnego chłopca”. Ciekawe czy podobnie określił wnusia dziadek kiedy ujrzał na ekranie monitora kwotę rzędu 200 tysięcy funtów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. miałem kiedyś sytuacje ze na allegro sprzedawałem laptopy ale się zdziwiłem gdy typ kupił 11szt:) co się okazało 2 x wcisnęła mu się 1 i tego nie zauważył (ślepak czy co)–ale miał minę gdy zamiast 2800 zobaczył ponad 30000zł:)

  2. emmm ale kto podbiłby tak wysoko cenę oprucz niego? 😀 to na ebayu tyle dzieciaków jest? myślałem ze w tym króluje allegro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here