W sieci już przed weekendem znaleźliśmy genialną grę – pożeracz czasu. Jak widzicie nasz czas zjadała na tyle skutecznie, że dopiero teraz o niej wspominamy. Cudo o którym piszemy nazywa się Off Road Velociraptor Safari. Zanim wypróbujecie ją w akcji będziecie musieli pobrać ważącą trzy megabajty wtyczkę. Zapewniamy jednak, że warto! W produkcji tej jeździmy samochodem terenowym w trójwymiarowym otoczeniu i polujemy na dinozaury, które do tej pory zjadały ludzkie mięso w ilościach hurtowych. Brzmi kiepsko? Wcale tak nie jest. Poświęćcie choć kilka minut na granie a przekonacie się, że od tej produkcji ciężko odejść. Tylko później nie mówcie, że z naszej winy macie problemy w pracy albo na uczelni.

Off Road Velociraptor Safari (uwaga – uzależnia)

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Już od jakiegoś czasu pobieżnie śledziłem powstawanie tej produkcji, ale szczerze mówiąc troszeczke się zawiodłem.

  2. Wiesza mi sie jak jasny gwint, nie idzie grac. . . ale calkiem niezla. Choc nie widze co tutaj jest tak zajmocno wciagajacego.

  3. Autor troszeczkę za bardzo pofantazjował i zadziałał nam na podświadomość (nie wiem czy celowo 😛 ). Pisanie, że gra wciąga, my odczytujemy jako fenomenalny tytuł a po odpaleniu oczekujemy właśnie tego zachwyty, stąd właśnie niezadowolenie graczy:D. Jednakże dzięki, w wolnych chwilach przydaje się taki „odmużdżacz” 🙂

  4. Oczekiwałem czegoś na wzór rewelacyjnego flashowego „N” który był bardzo grywalnym i oryginalnym tytułem. OffRoad jest całkiem przyjemny. Może sama rozgrywka nie jest rewelacyjna – ale samo zdobywanie achievmentów strasznie wciąga. Nadal się zastanawiam dlaczego nie istnieje coś na wzór xboxowych osiągnięć na grach stricte PC’towych? Przecież achievmenty to jedno z największych osiągnięć ostatnich kilku lat :]. Bo te małe wyjątki – Orange’Boxowe achievmenty na steamie i te 5 gier na GameforWindows Live! to troszkę za mało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here