Blizzard to firma która pobudza wyobraźnię graczy. Szczególnie, że dość konsekwentnie strzeże swoich sekretów i nie lubi dzielić się nimi ze światem. Od momentu ujawnienia projektu „Diablo III” nie milkną spekulacje dotyczące tej wyczekiwanej chyba przez większość graczy produkcji. Ostatnio dyżurną plotką jest ta jakoby trzeci „Diabeł” miałby ukazać się na rynku przed drugą odsłoną kultowego RTS'a. Świadczyć o tym miały ruchy wewnątrz firmy i ponoć jakieś przejście części ludzi z projektu „Starcraft II” do „Diablo III”. Teraz pojawiła się informacja (nieoficjalna – warto podkreślić), że ekipa pracująca nad DIII jest znacznie większa od tej, która w pocie czoła szlifuje drugiego Starcrafta. Mimo to jest raczej pewne, że uwielbiana przez miliony fanów strategia czasu rzeczywistego pojawi się jako pierwsza. Przede wszystkim dlatego, ze prace nad SC2 są znacznie bardziej zaawansowane. Co więcej – Blizzard wielokrotnie potwierdzał, że Battle.net 2.0 zadebiutuje razem z drugą odsłoną gry Starcraft.

Kilka dni temu wspominaliśmy, że przedstawiciel Blizzarda – Frank Pearce zdradził w jednym z wywiadów, że jego firma „rozważa” kolejny projekt – Warcraft IV.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

    • Wolcie siekaninę zamiast porządnej strategii?

      Siekanine, ale za to jaka 🙂 Ten klimat. . . Starcraft wyjdzie przed Diablo. To, ze malo ludzi nad starem teraz pracuje to tylko i wylacznie znak, ze gra jest dopieszczana, a sam Blizz przyznal ze z Diablo sa jeszcze w lesie (np. dopiero zaczynaja grzebac przy 2 akcie)

  1. Panowie poprawka. „Nasze wnuki zagrają najpierw w Starcrafta, a potem w Diablo 3” 😉 Skąd u Blizza takie nagłe poruszenie? Tyle lat ciszy a tu nagle ho ho ho jak małe pszczółki pracują.

  2. Skąd u Blizza takie nagłe poruszenie?

    Bo w końcu ktoś ich zaczął batem lać po grzbietach wbrew buńczucznym tekstom, że są w nowym związku równorzędnym partnerem. Nie są. Kto wie może za jakiś czas jakiemuś garniturowi po sukcesie Gears of Wars 2 zaświta w głowie myśl genialna. . . i świśnie bacikiem o i nagle powróci Starcraft Ghost na konsole. . . następnej generacji 😀

  3. ale sieczka, normalnie jak w mięsnym! Myśaałem że będzie za kolorowy, za pastelowy i taki cukierkowy ale chyba sie pomylilem. Klimat ffajny efekty super czary extra 🙂 no i BN!!! :D:D:D szybciej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here