Pamiętacie jak niecały miesiąc temu pisaliśmy, że twórcy Tekkena 6, firma Namco miała pewne problemy z przeniesieniem gry na konsolę Xbox 360? Sporym wyzwaniem dla ekipy Namco było między innymi upchanie wszystkich danych na płycie DVD. W nowym wywiadzie dla serwisu NowGamer producent T6, pan Katsuhiro Harada jeszcze raz zapewnił posiadaczy Xboksów 360, że ich wersja nie będzie gorsza od tej z Playstation 3 i dodał: jesteśmy pewni swego i czynimy postępy każdego dnia. Harada wspomniał też o wersji na konsolę Sony i nie wyklucza, że szósty Tekken zostanie jakoś połączony z Playstation Home. Niestety nie wyjawił żadnych szczegółów na ten temat.

Harada został także zapytany o przyszłość Playstation 3. Odparł, że podczas prac nad Tekkenem odkryli „moc SPU” i mówiąc oględnie wierzy w PS3, choć na koniec dodaje, że najnowszej konsoli Sony:… przydałoby się dwa razy więcej pamięci.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  • Namco sprzedawczyk Microsoftu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   hehe. . . niema to jak silnie ‚wytarte’ połączenie w sieci neuro-semantycznej pomiędzy obszarami cortexa, w których znajdują się znaczenia słów Tekken <-> PlayStation w wyniku czego kompletny tam brak inhibirotów:D ciekawe co napisałby fANBOY sony gdyby sytuacja była odwrotna 😕 . . . sorry ale musiałem to skomentować;) życzę miłego dnia wszystkim dla których liczą się Gry a nie platformy

 1. No trochę szkoda, że Tekken 6 wyjdzie na X360. Pewien niesmak jest. . . Nie ukrywam że wściekłem się kiedy dowiedziałem się o tym że T6 wyjdzie nie tylko na PS3, bo Tekken jest kojarzony raczej z PS3, na tej platformie Tekken się rozwijał i zaskarbił sobie szerokie rzesze graczy. Szkoda. . .

  • No trochę szkoda, że Tekken 6 wyjdzie na X360. Pewien niesmak jest. . . Nie ukrywam że wściekłem się kiedy dowiedziałem się o tym że T6 wyjdzie nie tylko na PS3, bo Tekken jest kojarzony raczej z PS3, na tej platformie Tekken się rozwijał i zaskarbił sobie szerokie rzesze graczy. Szkoda. . .

   ile jeszcze bedziesz pisal takie farmazony? Co Cie obchodzi, ze dana gra wychodzi na inna platforme? Ujmuje to Twojej meskosci, czy co?

  • Bzdura. Tekken jeżeli jest kojarzony z jakąś konkretną platformą, to z automatami od Namco.

   . bzdura do kwadratu!:) . oczywiscie wyszedl najpierw na arcade, ale pewnie 9/10 zapytanych przez Ciebie osob nie bedzie nawet wiedzialo, jak nazywal sie system na ktorym gra dzialala. dlatego, tekken jest glownie kojarzony z marka playstation

 2. rączki tylko można załamać. Żeby ludzie sami z siebie chcieli ekskluziwy 🙁

  oczywiscie wyszedl najpierw na arcade, ale pewnie 9/10 zapytanych przez Ciebie osob nie bedzie nawet wiedzialo, jak nazywal sie system na ktorym gra dzialala

  Namco system Eleven (S11) z walczącym 34 MHz RISCem jeden stoi u mnie w piwnicy (ale z grą Soul Edge) tylko, że popsuł się kilka lat temu i chyba czas zrobić pogrzeb :(ps – przytargałem go z kumplem na wózku +rower 😀 a dałem tyle co „dajcie na wino i parę groszy”. Nie pytajcie co rodzina mówiła jak ten wynalazek, stary, brudny zasyfiony z triumfem pokazałem

 3. Osio, pierwszy raz dałem plusa ;] jest dla ciebie. Marzenia trzeba pielęgnować. Teczken mnie nie jara już jak kiedyś, gdy był nieodłącznym elementem każdej pijackiej imprezy ;] , ale z drugiego obiegu chętnie nabędę.

 4. No własnie. . . kazdy wybrał taką konsole jaką chciał. . . jedni PS3 drudzy X360. i teraz jeden drugiemu gier żałuje bo ”to marka kojarzona tylko z moja platformą”! moze czas by było zacząc sie cieszyc ze jest z kim o grach pogadac bo więcej ludzi je dostaje gdy gra wychodzi na wszystkie platformy. a nie zamknąć sie w pokoju bez klamek i grac sam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here