INFORMACJA PRASOWA

Zapierające dech w piersiach wyścigi wyjechały na najwyższych obrotach z podziemia, by trafić na światową scenę jako Need for Speed ProStreet. Firma Electronic Arts zapowiedziała, że wspomniana gra w wersji na telefony komórkowe trafi do Europy 26 października. Tytuł został opracowany specjalnie z myślą o komórkach, by każdy użytkownik telefonów komórkowych mógł zasmakować ekscytujących wrażeń płynących z zasiadania za kierownicą superszybkich pojazdów. Po raz pierwszy w historii, kupując grę w wersji na telefony komórkowe, gracze będą mieli możliwość zdobycia wskazówek, które ułatwią im ukończenie gry Need for Speed ProStreet w wersji na PC DVD oraz konsole.

W Need for Speed ProStreet gracze pokierują szesnastoma licencjonowanymi samochodami o wysokich parametrach, ścigając się w kultowych wśród miłośników wyścigów ulicznych lokacjach. Dzięki dopalaczom kierowcy mogą palić gumę na jedenastu intensywnych trasach, pędząc na pełnym gazie w swych stuningowanych wozach i zostawiając rywali daleko w tyle. Zwycięzcy zdobędą pieniądze, które będą mogli wydać na usprawnienie samochodu w specjalnym sklepie, a nawet na zakup nowego pojazdu!

– Niezmiernie cieszymy się, że możemy wydać na telefony komórkowe kolejną świetną odsłonę wyścigowej marki, która cieszy się ogromną popularnością wśród fanów – powiedział Travis Boatman, wiceprezes EA Worldwide Studios EA Mobile. – Need for Speed ProStreet oferuje podnoszące poziom adrenaliny wyścigi i ekscytujące poślizgi kontrolowane, z których słynie seria Need for Speed, jednocześnie zapewniając przystępną rozgrywkę i sterowanie przystosowane specjalnie do klawiatur telefonów komórkowych – dodał Travis Boatman.

Need for Speed ProStreet będzie można nabyć i pobrać za pośrednictwem większości liczących się operatorów sieci komórkowych w Europie. Więcej informacji na temat Need for Speed ProStreet na komórki i nie tylko można znaleźć na stronie www.ea.pl oraz http://polska.ea.com/mobile.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here