Wielbiciele wirtualnych wyścigów, którzy kupili najnowszą Potrzebę Prędkości, wkrótce będą mogli pobrać darmowy mikrododatek do tej pozycji. Otrzymał on nazwę Team Racing Pack i zostanie udostępniony pierwszego grudnia w usłudze Xbox Live, a trzy dni później na Playstation Network. Rozszerzenie udostępni dodatkowy rodzaj zabawy i pięć świeżych maszyn.

Nowy tryb gry to Team Racing. Przeznaczono go dla kierowców ścigających się w sieci. Dzięki niemu mogą oni dobierać zespoły złożone z maksymalnie sześciu zawodników, którzy w sieci powalczą o złoto. Nowymi samochodami są natomiast 1967 Chevrolet Corvette Stingray 427, 1967 Shelby GT-500, 1969 Dodge Charger R/T, 1971 Dodge Challenger R/T i 1998 Toyota Supra Mark IV.

Pod treścią tej wiadomości zobaczycie pierwszy materiał filmowy z Team Racing Pack. Obok niej umieściliśmy natomiast obrazki z tego DLC. Możecie też zajrzeć do recenzji pecetowej i konsolowej wersji Need for Speed: Shift.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Oczywiście. PS3 i Ex. Tylko gdzie jest do cholery PC ? I jak tu nie mówić, o dyskryminacji PC-owców. Po raz kolejny EA potwierdza, że ma graczy korzystających z PC w dupie. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here