CDP Red nie próżnuje. Kilka dni temu gruchnęła oficjalna wieść o konsolowym wydaniu Wiedźmina, które powstaje we francuskim studiu Wide Screen Games. To nie wszystkie wieści dotyczące polskiego dewelopera gier. W wywiadzie dla serwisu VG247 Tom Ohle – szef marketingu CDP wyjawił, że firma pracuje nad dwoma nowymi projektami! Niestety nie zdradził nic więcej na ten temat. Możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładać, że jednym z tych tytułów jest They (choć nie mówił o tej grze w swojej wypowiedzi) o którym możecie się dowiedzieć więcej z naszego wywiadu. Ciekawe czym jest druga zapowiadana produkcja. Niestety przedstawiciel CDP nie wyjawił nic więcej w tym temacie.

Ohle uspokoił też pecetowych graczy poruszonych Witcherem na konsole. Stwierdził, że dla firmy PC nadal jest bardzo ważny i zdradził, że szykuje się update do Edycji Rozszerzonej przygód Geralta z Rivii. Co wy na to? Ciekawe czym zaskoczy nas w przyszłości CDP Red.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Update do Edycji Rozszerzonej? Wiedzmin: Rozszerzona Edycja Rozszerzona? 😛 Byloby milo gdyby jedna z tych gier byla w koncu druga czesc Wieska, bo meczenie konia z pierwsza czescia zaczyna byc nudne. . . Zakladam tez, podobnie jak autor niusa, ze jedna z gier bedzie They.

  2. Tak, trochę się spóźnili z tym konsolowym, wiedźminem. Dobra zrobią wszystko od początku, ale nie będzie miał zbyt dużych szans, powinni wymyślić do niego nową fabułę, albo duuuuużo zadań pobocznych, bo odgrzewanie tego samego kotleta po raz któryś z rzędu staje się faktycznie nudne. No cóż, ciekawy jestem, czy faktycznie trwają pracę nad wiedźminem 2, mam taką szczerą nadzieję 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here