Używamy słowa „podobno” ponieważ wciąż nie jest to potwierdzona informacja, a francuski Ubisoft odmówił udzielenia jakiegokolwiek komentarza w tej sprawie. Tymczasem serwis 1UP, bazując na informacji napsianej przez Colina Solala Cardo (Gamersyde) na Twitterze, ogłosił, iż prace nad Beyond Good and Evil 2 zostały wstrzymane. Cardo miał usłyszeć taką informację w trackie tegorocznych targów Games Gom.

My wciąż wierzymy, że jest to tylko plotka. Brak jakichkolwiek wieści na temat tej produkcji i jej nieobecność na branżowych imprezach dają jednak do myślenia. Powiedzcie więc drodzy Wikingowie – zagramy w BGE2 czy nie? Jeśli nie, to podejrzewamy, że Ubisoft zostanie zasypany mailami, których treści nie wypada cytować przed 23. I słusznie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Stawiam na to, że wstydzą się pokazać casualowy shit (pardon – sam gram w casuale) jaki z tego kroją. Tak na prawdę boję się, że stworzą właśnie coś co nie będzie można nazwać z dumą kontynuacją, zaliczą klapę i być może pójdą po rozum do głowy tworząc następnie pełnoprawną kontynuację części 1.

  2. Ehhhh. . . . Mówiłem, że świat nie jest już tym, czym był dawniej? Nie pojmuję, na prawdę nie pojmuję. Fakt, nie jestem specem od marketingu, nie siedzę na co dzień za wielgachnym biurkiem, nie noszę nawet garniaków, ale na grach co nieco się znam i jeżeli plotka ta jest prawdziwa, to ja już nic nie rozumiem. No cóż. . . zawsze pozostaje przejść po raz kolejny BG&E. ;)Nawiasem mówiąc, jakiś czas temu krążył po sieci filmik podobno z gamepalyu. Jeżeli BG&E2 miałby TAK wyglądać, to kompletnie już nie rozumiem posunięcia UBI.

  3. To nie był filmik z gameplay’u albo praca kamery w grach weszła na wyższy poziom 🙂 Raczej filmik, możliwe że na silniku. No chyba, że czegoś nie wiem:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here