Jan Stojke recenzował ostatnio na Valhalli same przeciętne produkcje. Czy pecetowy Stranglehold otrzymał od niego przyzwoitą ocenę? Przeczytajcie nasz tekst by się dowiedzieć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. No cóż. . ponownie nie zgadzam się z recenzją na Valhalli. Samo stawianie Stranglehold za Kane&Lynch jest już nieporozumieniem dla mnie. Rozrywka jest prymitywna bez wątpliwości (ehh magiczne magazynki), ale mi przynosiła sporo radości, a chyba o to chodzi?Grafika – dzisiaj może szału nie robi, ale pół roku temu chyba była całkiem znośna heh, a interakcja plus efekty specjalnych umiejętności naprawdę potrafią oczarować momentami. Nie mówię, że gra jest świetna, sam bym postawił najwyżej 7, ale Kane&Lynch dostałby najwyżej 5 i wydaje mi się, że lepszym porównaniem byłby Max Payne 2 (mimo całkowicie odmiennego klimatu)

  2. Zgadzam sie z tobą tristan,jak dla mnie gra jest dobra,ale jest za krótka!Jest ochota przechodzenia ją 2 raz,grywalność utrzymana do końca gry. 7 bym dał i prosze was nie porównywajcie tej gry do kane&lynch. I troche z recenzją sie spuzniliście

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here