Zapowiedziany parę miesięcy temu przez firmę Square Enix NIER, którego tytuł zmieniono na Nier Gestalt może stać się tytułem na wyłączność na konsolę Xbox 360. Tak przynajmniej twierdzi redakcja serwisu Kotaku, która powołuje się na japońskie reklamy tej produkcji. W płatnych ogłoszeniach nie pojawia się żadna wzmianka o tym tytule na innych platformach niż 360tka.

Square Enix kusi natomiast graczy inną produkcją – Nier Replicant – o której w tej chwili nie wiadomo praktycznie nic poza tym, że istnieje. Redakcja Kotaku doszła jednak do wniosku, że Sony i Microsoft mogły „podzielić się” nowymi pozycjami. Istnieje szansa, że w pierwszą zagramy tylko i wyłącznie na Xboxie 360, a druga wpadnie w ręce posiadaczy Playstation 3.

Poproszona o komentarz firma Square Enix odpowiedziała dość enigmatycznym „nasze ogłoszenia nie mają wpływu na amerykańską wersję gry”. O co chodzi? Póki co jeszcze tego nie wiemy, ale na pewno będziemy się przyglądali rozwojowi wydarzeń i jeszcze wrócimy do tego tematu. Wypatrujcie naszych newsów. Przypominamy też o świeżych fotkach z gry, które pokazywaliśmy wam wczoraj. Znajdziecie je pod treścią tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here